Wydarzenia 2013

23.12 2013

Życzenia Świąteczne

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej Firmy składamy życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym Roku.

czytaj więcej
26.11 2013

„Konstrukcje stalowe w Europie” - unikatowe wydanie

Redakcja czasopisma „Nowoczesne Hale” wydała unikatowy na polskim rynku multimedialny przewodnik projektanta „Konstrukcje Stalowe w Europie”, którego treść techniczna została przygotowana przez ośrodki badawcze CTICM z Francji oraz SCI z Wielkiej Brytanii współpracujące w ramach joint venture Steel Alliance.

czytaj więcej
28.10 2013

Weterynaryjny sukces!

Redakcja „Weterynarii w Praktyce” uświetniła XXI Międzynarodowym Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ w Warszawie specjalnym wydaniem gazety „Kongres News”. Gazeta ukazała się w drugim dniu kongresu, zawierała przede wszystkim zapisy rozmów z uczestnikami kongresu, przedstawicielami i dyrektorami firm i ważnymi osobistościami w branży.

czytaj więcej
17.09 2013

Grand Prix CEDE 2013

Redakcja „Twojego Przeglądu Stomatologicznego” została uhonorowana nagrodą Grand Prix CEDE 2013 w kategorii „Wydawnictwa i edukacja” za multimedialne szkolenie „Pierwsza pomoc w gabinecie stomatologicznym”.

czytaj więcej
12.09 2013

Portfolio redakcji „Rehabilitacja w Praktyce” wzbogaciły dwa nowe produkty

Portfolio redakcji „Rehabilitacja w Praktyce” wzbogaciły dwa nowe produkty.

czytaj więcej
06.09 2013

Ekskluzywny album „Receptury piekarsko-cukiernicze”

Redakcja „Cukiernictwa” i „Piekarstwa” wydała pierwszy w Polsce ekskluzywny album zawierający unikalne receptury cukiernicze i piekarskie.

czytaj więcej
04.09 2013

Nowości w naszym portfolio

Portfolio redakcji „Twojego Przeglądu Stomatologicznego” i „Nowoczesnego Technika Dentystycznego” wzbogaciły nowe produkty, przygotowane specjalnie na Targi CEDE w Poznaniu.

czytaj więcej
17.07 2013

Raport „Potencjał polskiego rynku B2B w kontekście e-commerce” pod patronatem Wydawnictwa Elamed

Serwis Mergeto.pl, innowacyjna platforma transakcji grupowych dla firm, rozpoczyna publikację raportów rynkowych dotyczących sektora B2B

czytaj więcej
12.07 2013

Wydawnictwo Elamed członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Dobrowolnie i świadomie przystąpiliśmy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji, ponieważ popieramy inicjatywę prowadzenia i wspierania dobrych praktyk rekrutacyjnych.

czytaj więcej
15.05 2013

Wydawnictwo Elamed partnerem IV Ekonomicznego Forum Młodych w Katowicach

Wydawnictwo Elamed jest partnerem IV Ekonomicznego Forum Młodych – gospodarka, inicjatywa, rozwój, które odbywa się w dniach 13-15 maja 2013 roku w Katowicach.

czytaj więcej
08.05 2013

Pierwsze praktyczne czasopismo dla lekarzy ortodontów

„Ortodoncja w Praktyce” - to kolejny tytuł specjalistyczny w naszym portfolio, kwartalnik kierowany dla lekarzy stomatologów specjalizujących się w ortodoncji lub stawiających w tej dziedzinie pierwsze kroki. Wysokospecjalistyczne czasopismo zawierające artykuły wyłącznie o tematyce ortodontycznej.

czytaj więcej
07.05 2013

„Raport. Rynek obróbki stali w Polsce”

Pierwsza publikacja w polskiej branży stalowej, prezentująca tak szeroką panoramę sektora i tworzących go przedsiębiorstw.

czytaj więcej
01.04 2013

Robert Cholewa uczestnikiem wyprawy na Dhaulagiri

Robert Cholewa – współtwórca i współwłaściciel Wydawnictwa Elamed, taternik, alpinista jest uczestnikiem narodowej wyprawy unifikacyjnej Polskiego Związku Alpinizmu na siódmy ośmiotysięcznik świata – Dhaulagiri zwany „Białą Górą”.

czytaj więcej
01.02 2013

„Elamed - miejsce pracy, miejsce rozwoju”

Wydawnictwo realizuje od 1 lutego 2013 roku projekt pod tytułem: Elamed - miejsce pracy, miejsce rozwoju.

czytaj więcej