Wydarzenia 2014

18.12 2014

Wesołych Świąt i sukcesów w 2015 roku!

Wszystkim czytelnikom, klientom oraz partnerom naszej firmy składamy życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w Nowym Roku.

czytaj więcej
17.11 2014

Elamed Media Group z Certyfikatem Rzetelności

Przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma. Uczciwość i rzetelność naszego działania od teraz potwierdzona jest certyfikatem.

czytaj więcej
29.09 2014

Kolejne tytuły z nakładem kontrolowanym

Dwumiesięczniki Cukiernictwo oraz Piekarstwo dołączyły do czasopism monitorowanych przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy (ZKDP).

czytaj więcej
22.09 2014

Polskie Startupy na starcie? Grzegorz Kurzyp, prezes Elamed Media Group o innowacyjnych firmach podczas Europejskiego Forum Młodych Przedsiębiorców

Jak tworzyć i wspierać startupy? Czy społeczeństwo polskie jest przygotowane do nowatorskiego myślenia? Kto wpływa na innowacyjność gospodarki? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci zaproszeni do udziału w konferencji Europejskiego Forum Młodych Przedsiębiorców „Polskie Startupy na starcie?”.

czytaj więcej
10.08 2014

Elamed Media Group wspiera IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 22-25 września 2014 roku w Katowicach, to największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie. W tym roku Elamed Media Group objął wydarzenie patronatem medialnym.

czytaj więcej
06.05 2014

Weterynaria w Praktyce na tablety i smartfony

Świat aplikacji mobilnych rozwija się niezwykle dynamicznie. Wydania cyfrowe to kolejny, naturalny krok w rozwoju naszego wydawnictwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelnikom przygotowaliśmy mobilne wydania naszych czasopism. Jako pierwsza powstała aplikacja „Weterynarii w Praktyce”.

czytaj więcej
22.04 2014

X Międzynarodowy Kongres MBA pod patronatem Wydawnictwa Elamed

Już po raz dziesiąty w Krakowie odbędzie się Międzynarodowy Kongres MBA w dniach 16-18.05.2014r. Kongres to największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko MBA. Tegoroczna edycja Jubileuszowego Kongresu MBA odbywać się będzie pod hasłem „Gotowi na ekstraklasę?”.

czytaj więcej
17.04 2014

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

czytaj więcej
07.04 2014

Nagroda dla „Weterynarii w Praktyce”

Redakcja „Weterynarii w Praktyce” po raz kolejny została nagrodzona i doceniona. Podczas X Targów Medycyny Weterynaryjnej VetMEDICA 2014 w Łodzi w dniach 5-6.04.2014 r. czasopismo otrzymało od organizatorów nagrodę w podziękowaniu za wieloletnią współpracę i wkład w rozwój branży

czytaj więcej
02.04 2014

„Inżynieria Górnicza” - forum wymiany wiedzy i doświadczeń

Nasze portfolio czasopism wzbogacił nowy kwartalnik „Inżynieria Górnicza”. Czasopismo prezentuje najciekawsze rozwiązania techniczne i technologiczne wdrażane w zakładach górniczych w kraju i na świecie, a także rozwiązania maszyn i technologii dla górnictwa pod kątem doboru, wdrażania, eksploatacji, bezpieczeństwa oraz napraw.

czytaj więcej
12.03 2014

Nowy sklep internetowy www.dlaspecjalistow.pl

Nowa platforma e-commerce www.dlaspecjalistow.pl zaprojektowana została w taki sposób, by jak najlepiej sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów.

czytaj więcej
04.02 2014

„Ekspercka wiedza. Praktycznie” – działalność wydawnicza w segmencie prasy specjalistycznej

8 lutego 2014 Grzegorz Kurzyp, prezes zarządu i dyrektor generalny Wydawnictwa Elamed, będzie gościem Klubu KSB Alumni MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i poprowadzi wykład otwarty z serii "MBA+". Temat wykładu: „Ekspercka wiedza. Praktycznie” – działalność wydawnicza w segmencie prasy specjalistycznej

czytaj więcej