Dostępne szkolenia

Kalendarz naszych aktualnych wydarzeń naukowych,
szkoleń, konferencji, webinarów.
Nawiąż kontakt z najlepszymi profesjonalistami na rynku!

Konferencja Innowacje w Ratownictwie
XXII Konferencja Innowacje w Ratownictwie
Bezpieczeństwo
Data: 2024-06-06
Lokalizacja: Stryków

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji z dwudziestodwuletnim stażem i tradycją! Wydarzenie jest dedykowane dla tych, którzy codziennie narażają swoje życie i zdrowie, ratując innych – dla strażaków. Celem tegorocznej konferencji jest zgłębienie wiedzy z zakresu innowacji w ratownictwie w straży pożarnej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział nie tylko w prelekcjach teoretycznych, ale również w warsztatach! Nie zabraknie również ogniska strażackiego, podczas którego nastąpi integracja uczestników.

Kobiety w BHP
Kobiety w BHP. Oddajemy głos kobietom.
Bezpieczeństwo
Data: 2024-05-23
Lokalizacja: Łódź

Kobiety również są obecne w branży BHP, angażując się i wykonując ciężką pracę. Chcemy docenić ich wysiłek i z myślą o kobiecej stronie tej branży, tworzymy platformę wymiany doświadczeń. Na wydarzeniu pojawią się inspirujące prelegentki, które na co dzień pracują w służbie BHP, stojąc na straży bezpieczeństwa i higieny pracy. To idealna okazja, aby wykorzystać moment na przełamanie rutyny zawodowej i zyskać nową, praktyczną wiedzę!

Perspektywy Rozwoju Laboratoriów Badawczych
VII Konferencja Perspektywy Rozwoju Laboratoriów Badawczych
Technologie
Data: 2024-04-25
Lokalizacja: Cedzyna

Inspirujemy branżę i poszerzamy perspektywy! Konferencja skupia się na aktualnych tematach związanych z rozwojem laboratoriów badawczych. Razem spróbujemy określić kierunki rozwoju, a także wskażemy wyzwania, które im towarzyszą. Podczas wydarzenia nie zabraknie inspirujących prelekcji oraz praktycznych informacji. Nieodzownym elementem konferencji jest również panel dyskusyjny, który umożliwia wymianę doświadczeń pomiędzy prelegentami oraz uczestnikami wydarzenia. Dodatkowym atutem jest możliwość zwiedzenia nowo powstałego Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar.

Forum Dróg Publicznych
Forum Dróg Publicznych Północ
Budownictwo
Data: 2024-03-11
Lokalizacja: Jastrzębia Góra

Forum Dróg Publicznych to wydarzenie, które odbywa się dwa razy w roku. Wiosną spotkamy się w Jastrzębiej Górze i omówimy temat budowy i utrzymania dróg lokalnych. Wydarzenie powstało z myślą o potrzebach branży drogowej. To idealna okazja, aby wymienić się doświadczeniami z innymi osobami, które zajmują się inwestycjami drogowymi na poziomie samorządowym. To również wspaniała okazja do zdobycia nowych umiejętności i praktycznej wiedzy.

Konferencja STAL
Konferencja specjalistyczna Stal, Metale, Nowe Technologie
Technologie
Data: 2024-03-20
Lokalizacja: Kielce

Wydarzenie to platforma wymiany doświadczeń, która powstała aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób z branży obróbki stali. Podczas konferencji odbędą się trzy bloki tematyczne, podczas których zostaną poruszone zagadnienia dot. nowoczesnych rozwiązań technologicznych wykorzystywanych w procesie obróbki stali, kierunków rozwoju obróbki stali oraz wyzwań i strategii w przemyśle stalowym. Podczas konferencji pokażemy na konkretnych przykładach sposoby na polepszenie jakości pracy w zakładach produkcyjnych.

Porjektowanie mostów kolejowych według Eurokodów
„Projektowanie mostów kolejowych według Eurokodów – przykłady”
Budownictwo
Data: 2024-02-07
Lokalizacja: Warszawa

Kolejna edycja praktycznych warsztatów, które odbędą się pod kierunkiem prof. dr. hab. inż. Tomasza Siwowskiego. Szkolenie potrwa 3 dni, podczas których uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności i będą mieć możliwość konsultacji ze szkoleniowcami. Na koniec wszyscy otrzymają certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu w języku polskim i angielskim. To wspaniała okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu projektowania mostów.

Bądź jak dr House
Bądź jak dr House. Diagnostyka pacjenta w stanie nagłym.
Weterynaria
Data: 2024-03-02
Lokalizacja: Wrocław

To wydarzenie jest dedykowane lekarzom weterynarii, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu diagnostyki pacjentów w stanach nagłych. Konferencja będzie skupiała się na praktycznych aspektach poruszanego zagadnienia. Uczestnicy będą mieli okazje wziąć udział w praktycznych warsztatach z zakresu procedury USG FAST oraz resuscytacje/reanimację na fantomach. Każdy z uczestników będzie mógł ćwiczyć swoje umiejętności.

Zarządzanie jednostką ochrony zdrowia
III Konferencja „Praktyczne aspekty zarządzanie jednostką ochrony zdrowia”
Zdrowie
Data: 2024-02-29
Lokalizacja: Podlesice k. Kroczyc

Konferencja to wspaniała okazja do zdobycia kompletnej wiedzy z zakresu zrównoważonego i skutecznego podejmowania decyzji we wszystkich aspektach zarządzania jednostką ochrony zdrowia. To idealne wydarzenie dla osób pracujących na stanowiskach dyrektorów naczelnych, ds. finansowych oraz ds. administracyjnych instytucji ochrony zdrowia, reprezentantów jednostek samorządów terytorialnych, menadżerów zajmujących się ochroną zdrowia i właścicieli prywatnych centrów medycznych.

IV Konferencja Drogowo-Kruszywowa
IV Konferencja Drogowo-Kruszywowa
Budownictwo
Data: 2024-02-28
Lokalizacja: Zakopane

Tematem tegorocznej konferencji będą materiały, surowce i technologie wykorzystywane przy projektowanie i budowie nawierzchni drogowych. Wydarzenie to odpowiedź na potrzeby branży drogowej i kruszywowej. Celem konferencji jest integracja branż i umożliwienie wymiany doświadczeń. Podczas konferencji odbędą się wykłady specjalne, nie zabraknie także czasu na wspólną debatę tematyczną.. Udział w konferencji to również bezpośrednia możliwość porozmawiania z naszymi ekspertami, którzy wystąpią roli prelegentów.

Konferencja Ortodoncji w Praktyce
Stomatologia
Data: 2023-07-19
Lokalizacja: Kraków

Już w dniach 18-19 listopada 2023 w Krakowie odbędzie się kolejna edycja spotkania, a tematem przewodnim będzie interdyscyplinarna terapia pacjenta ortodontycznego. Co kryje się pod interdyscyplinarnością? Periodontologia, chirurgia, onkologia i radiologia – a co łączy te dziedziny z ortodoncją? Aby się przekonać – zapisz się już dziś na Konferencję Ortodoncji w Praktyce.

VI Konferencja Badania Jakości Wód i Ścieków
Technologie
Data: 2023-10-26
Lokalizacja: Cedzyna, k. Kielc

Podczas VI edycji konferencji będziesz mógł zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i wytycznymi związanymi z analityką wód i ścieków. Spotkanie będzie okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji przygotowanych przez uznanych ekspertów, którzy przybliżą zagadnienia zarówno praktyczne, legislacyjne, jak i techniczne. Dyskusja w gronie praktyków pozwoli na wymianę doświadczeń oraz pomoże Ci w rozwiązaniu bieżących problemów spotykanych w codziennej pracy.

XI Konferencja “Czynnik ludzki a kształtowanie bezpieczeństwa”
Bezpieczeństwo
Data: 2023-10-11
Lokalizacja: Karpacz

Celem spotkania jest budowanie wyższego poziomu bezpieczeństwa w polskich zakładach pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za BHP. Tworzymy pole wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk. To cykliczne już wydarzenie pozwala na spotkanie się w jednym miejscu przedstawicieli największych spółek, co umożliwia ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, a także wspiera prewencję wypadkową.

II Konferencja Warsztatowa “RwP”
Zdrowie
Data: 2023-10-21
Lokalizacja: Opole

Konferencja pt. “Ból w praktyce fizjoterapeuty” to jedno z najważniejszych wydarzeń dla profesjonalistów z dziedziny fizjoterapii, które odbędzie się w Opolu w dniu 21 października 2023 r. Jest to innowacyjne spotkanie, które ma na celu zgłębianie aktualnych trendów, badań i najlepszych praktyk związanych z bólem w praktyce fizjoterapeutycznej.

VIII Konferencja Szpital XXI wieku
Zdrowie
Data: 2023-10-05
Lokalizacja: Warszawa

Podczas VIII edycji konferencji “Szpital XXI wieku” uczestnicy wymienią się doświadczeniami związanymi z organizacją i projektowaniem poszczególnych jednostek szpitalnych. Eksperci przybliżą zagadnienia związane z modernizacją, wyposażaniem i funkcjonowaniem takich obszarów, jak m.in.: blok operacyjny, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Centralna Sterylizatornia, Zakład Diagnostyki Obrazowej.

VII Konferencja Drogowo-Mostowa
Budownictwo
Data: 2023-10-04
Lokalizacja: Katowice

Obecnie mamy do czynienia z dynamicznym rozwojem budownictwa komunikacyjnego i nierozerwalnie związaną z tym szeroką potrzebą wymiany doświadczeń i dyskusji na tematy odpowiedniego projektowania, budowy oraz utrzymania dróg i obiektów mostowych w nierzadko złożonych i skomplikowanych warunkach gruntowych. Udział w konferencji rekomendujemy przedstawicielom sektora projektowego, wykonawczego, a także administracyjnego branży drogowo-mostowej.

I Konferencja Mostowa
Budownictwo
Data: 2023-09-06
Lokalizacja: Kraków

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń projektantów, wykonawców i podwykonawców, a także przedstawicieli administracji i szkolnictwa wyższego w kontekście aktualnych problemów technologicznych, materiałowych, prawnych oraz administracyjnych w zakresie budownictwa mostowego i tunelowego.

IV Konferencja Perspektywy rozwoju laboratoriów badawczych. Technologie. Jakość. Zarządzanie
Technologie
Data: 2023-04-20
Lokalizacja: Cedzyna

Podczas spotkania poruszymy aktualne tematy i wspólnie podejmiemy się próby wskazania kierunków rozwoju laboratoriów, a także wyzwań jemu towarzyszących. Spotkanie będzie okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji przygotowanych przez uznanych praktyków i pogłębienia swojej wiedzy. Czas na dyskusję pozwoli na wymianę doświadczeń.

III Konferencja Drogowo-Kruszywowa
Budownictwo
Data: 2023-05-15
Lokalizacja: Zakopane

Konferencja jest odpowiedzią na potrzeby przedstawicieli branży drogowej i kruszywowej. W ramach wydarzenia poruszone zostaną zagadnienia dotyczące materiałów, surowców, technologii i wykorzystaniu ich przy projektowaniu oraz budowie nawierzchni drogowych. Najważniejszym jednak celem Konferencji jest integracja branż umożliwiająca wymianę doświadczeń.

Interna to dedukcja. Bądź jak dr House.
Weterynaria
Data: 2023-04-22
Lokalizacja: Wrocław

Zapewne niejednokrotnie pomimo możliwości wykonania wielu badań dodatkowych, stawaliście przed dylematem, co właściwie temu pacjentowi dolega. Na co on choruje. Jak go leczyć. Truizmem jest przypominanie, że właściwa diagnoza jest podstawą terapii. Tylko czy postawiliśmy właściwą diagnozę? Jaka jest diagnoza różnicowa? Jakie badania dodatkowe można jeszcze wykonać? Poczuj się jak serialowy dr House albo Sherlock Holmes i weź udział w konferencji w celu zgłębienia tajników diagnozowania i leczenia nie zawsze nietypowych/rzadkich przypadków.

XXI Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Spale
Bezpieczeństwo
Data: 2023-05-18
Lokalizacja: Smardzewice. k. Spały

Celem tegorocznej konferencji jest zgłębienie wiedzy z zakresu innowacji w ratownictwie w straży pożarnej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział nie tylko w prelekcjach teoretycznych, ale również w warsztatach! Podczas dwóch dni spotkań poruszonych zostanie wiele ciekawych kwestii m.in. dotyczących ratownictwa technicznego, chemicznego oraz poszukiwawczego , a także użycia nowoczesnego sprzętu w działaniach.

Praktyczne aspekty zarządzania jednostką ochrony zdrowia
Zdrowie
Data: 2023-03-30
Lokalizacja: Gdynia

Wydarzenie stwarza okazję do zdobycia kompleksowej wiedzy z zakresu zrównoważonego i skutecznego podejmowania decyzji we wszystkich aspektach zarządzania w instytucjach ochrony zdrowia oraz poprawy efektywności funkcjonowania podmiotów leczniczych, a tym samym poprawy działania całego systemu ochrony zdrowia.

Forum Dróg Publicznych
Budownictwo
Data: 2022-11-09
Lokalizacja: Bukowina Tatrzańska

Szkolenie skierowane do kadry zarządzającej inwestycjami miast, gmin i powiatów. W ramach szkoleń porównane zostaną efektywności wybranych technologii i ich kosztorysy, a także przedstawione zostaną innowacyjne rozwiązania dla dróg lokalnych.

Kurs Anestezjologiczny dla lekarzy weterynarii
Weterynaria
Data:
Lokalizacja: Online

Kurs składa się z czterech lekcji anestezjologicznych, które stanowią wygodne, wyczerpujące, praktyczne źródło wiedzy na temat bezpiecznego i skutecznego znieczulania zwierząt. Kurs anestezjologiczny skierowany jest do lekarzy weterynarii zainteresowanych anestezjologią, którzy samodzielnie znieczulają pacjentów w swoich gabinetach.

Nowoczesny Pion Techniczny Online IV
Zdrowie
Data: 2022-11-24
Lokalizacja: Online

IV edycja webinarium, podczas którego prelegenci poruszają m.in. kwestie skutecznego zarządzania infrastrukturą techniczną szpitali, racjonalnej eksploatacji sprzętu medycznego, zasad serwisowania aparatury, finansowania szpitali czy też zasad i obowiązków wynikających z Ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Ideą wydarzenia jest połączenie wiedzy teoretycznej na temat funkcjonowania placówek ochrony zdrowia z prezentacją praktycznych rozwiązań.

X Konferencja “Czynnik ludzki a kształtowanie bezpieczeństwa”
Bezpieczeństwo
Data: 2022-11-14
Lokalizacja: Kraków

Celem spotkania jest budowanie wyższego poziomu bezpieczeństwa w polskich zakładach pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za BHP. Tworzymy pole wymiany doświadczeń oraz dobrych praktyk. To cykliczne już wydarzenie pozwala na spotkanie się w jednym miejscu przedstawicieli największych spółek, co umożliwia ciągłe podnoszenie kwalifikacji osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, a także wspiera prewencję wypadkową.

Badania jakości wód i ścieków
Technologie
Data: 2022-11-17
Lokalizacja: Ustroń

V edycja konferencji , na której będziesz mógł zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i wytycznymi związanymi z analityką wód i ścieków. Spotkanie będzie okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji przygotowanych przez uznanych ekspertów, którzy przybliżą zagadnienia zarówno praktyczne, legislacyjne, jak i techniczne. Dyskusja w gronie praktyków pozwoli na wymianę doświadczeń oraz pomoże Ci w rozwiązaniu bieżących problemów spotykanych w codziennej pracy.

Konferencja Ortodoncji w Praktyce. Dysfunkcje czaszkowo-żuchwowe w wyjątkowej odsłonie
Stomatologia
Data: 2022-11-19
Lokalizacja: Kraków

Konferencja „Ortodoncji w Praktyce” powraca w wielkim stylu! Tematem przewodnim będą dysfunkcje czaszkowo-żuchwowe. Stawiamy na jakość, nie ilość. Zaprosiliśmy do wygłoszenia prelekcji trzy wybitne specjalistki, osoby z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem klinicznym, które doświadczyły w swojej pracy zawodowej wielu sukcesów, ale nie boją się mówić również o powikłaniach.

XX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa w Spale
Bezpieczeństwo
Data: 2022-10-20
Lokalizacja: Smardzewice, koło Spały

Celem tegorocznej konferencji jest zgłębienie wiedzy z zakresu innowacji w ratownictwie w straży pożarnej. Uczestnicy będą mogli wziąć udział nie tylko w prelekcjach teoretycznych, ale również w warsztatach! Podczas dwóch dni spotkań poruszonych zostanie wiele ciekawych kwestii m.in. dotyczących ratownictwa technicznego, użycia nowoczesnego sprzętu w działaniach, a także CBRNE.

Szpital XXI wieku – planowanie, projektowanie, budowa, działalność
Zdrowie
Data: 2022-10-22
Lokalizacja: Warszawa

Podczas VII edycji konferencji “Szpital XXI wieku” uczestnicy wymienią się doświadczeniami związanymi z organizacją i projektowaniem poszczególnych jednostek szpitalnych. Eksperci przybliżą zagadnienia związane z modernizacją, wyposażaniem i funkcjonowaniem